Warning: session_regenerate_id(): Cannot regenerate session id - session is not active in /usr/home/AboveStudio/domains/gronik.com.pl/public_html/Configuration.php on line 37 Gronik - Oszczędzanie z GRONIK

Above One

Oszczędzanie z GRONIK

Gospodarka stalą a zwłaszcza produkcja wszelkich wyrobów ze stali jest nierozerwalnie związana z powstawaniem złomu . Typowe produkty hutnicze występują w długościach (formatach) wynikających z procesów produkcyjnych , które niekoniecznie dostosowane są do twoich potrzeb . Podczas wytwarzania detali w każdym zakładzie produkcyjnym – niewątpliwie także w Twoim – oprócz wyrobów gotowych powstają odpadki.

Jest to tak zwany złom poprodukcyjny występujący w postaci taśm , brzegówek , ażurów , króciaków , wiórów itp.  Przyjmuje się że w skali gospodarki narodowej takiego złomu powstaje 15% w stosunku do jawnego zużycia wyrobów walcowanych . W roku 2016 dało to w Polsce ok. 1 800 000 ton  złomu  przy zużyciu stali 12 000 000 ton.

Pewnie w Twoim Zakładzie są podobne proporcje . Co prawda złom można łatwo sprzedać nawet za gotówkę ,  ale to tylko 25-30% ceny którą płaci się za pełnowartościową stal.

Policzmy :
Jeśli zużyłeś 100 ton stali to te 15 ton które trafiło na złom kosztowało jakieś 45 tys. złotych.
Za złom dostałeś może  15 tys. złotych . To daje jakieś 30 000 złotych kosztów . Dużą część z tych pieniędzy można zaoszczędzić . Możemy w tym pomóc. To nie są jeszcze wszystkie pieniądze , które mogą zostać w Twojej kieszeni . Znając dokładnie stosowaną w swoim Zakładzie technologię wiesz  ile razy zatrudnieni przez Ciebie pracownicy podnoszą , układają , przewożą , przesuwają zakupioną przez Ciebie stal (łącznie z tą której przeznaczeniem jest ostateczne złożenie w kontenerze ze złomem ) . 

Wiesz ile urządzeń jest do tego potrzebnych mając świadomość ,że  stal od Producentów i innych Dostawców jest najczęściej w dużych , długich , ciężkich i niewygodnych do rozładunku i transportu paczkach .Ile materiału ulega uszkodzeniu podczas uciążliwych i tak naprawdę niepotrzebnych operacji .

Mamy pomysł jak to zmienić .

Dostarczamy stal w formatach , długościach i opakowaniach dogodnych dla stosowanej technologii .

Eliminujemy uciążliwe operacje .
Ograniczamy ilość odpadów .
Doradzamy najlepsze rozwiązania .

Notice: Undefined index: cookiesInfo in /usr/home/AboveStudio/domains/gronik.com.pl/public_html/Temporary/Templates_c/339627b19286e9fb41032a043e387792305f9119.file.Footer.tpl.php on line 89